Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Rzeszowska 1
36-121 Wilcza Wola
tel./fax: 17 228 31 24 
tel.: 17 228 31 00
e-mail: zsww@onet.pl
Dyrektor: mgr Barbara Matejek

Odwiedziny

Dzisiaj395
Wczoraj423
Wizyt w tygodniu395
Wizyt w miesiącu9245
Łącznie wizyt1201790
Najwięcej 04-16-2024 : 2919
Start

skopanie_2020_1Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II

Dzięki waszym dobrym sercom pomogliśmy dzieciom z Domu Dziecka w Skopaniu.


 

Niesienie pomocy drugiemu człowiekowi to bardzo szlachetna cecha, w szczególności kiedy pomagamy osobom chorym, samotnym. Jesteśmy mile zaskoczeni waszym zaangażowaniem w akcję. Zebraliśmy bardzo dużo rzeczy. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli swoim dzieciom. Wychowanie dzieci to bardzo długi i trudny proces, który wymaga od rodziców poświęcenia . Zaangażowanie się w akcje społeczne „dla dobra innych” uwrażliwia młodych ludzi na potrzeby innych oraz uczy empatii i życzliwości, a święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku, który sprzyja takim postawom. Dzięki wzajemnej pomocy możemy sprawić, żeby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze.

Jesteśmy jedną z ponad 12 tysięcy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju, które wzięły udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”.

Dziękujemy!

 Samorząd szkolny wraz z opiekunami: M. Konefał oraz R. Rembisz

skopanie_2020_2skopanie_2020_3