Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Rzeszowska 1
36-121 Wilcza Wola
tel./fax: 17 228 31 24 
tel.: 17 228 31 00
e-mail: zsww@onet.pl
Dyrektor: mgr Barbara Matejek

Odwiedziny

Dzisiaj103
Wczoraj59
Wizyt w tygodniu225
Wizyt w miesiącu3195
Łącznie wizyt1185273
Najwięcej 04-16-2024 : 2919

rekrutacja_2019_1W poniedziałek 20 maja uczniowie klasy III a i III b wybrali się do Kolbuszowej w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Agrotechniczno- Ekonomicznych w Weryni.

W Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara przywitała nas pani wicedyrektor, która oprowadziła całą grupę po szkolnych pracowniach, przekazała nam ciekawe informacje dotyczące projektów edukacyjnych jakie realizuje szkoła oraz przedstawiła ofertę szkoły i zasady rekrutacji. Następnie udaliśmy się do ZSAE w Weryni, gdzie oprócz zwiedzania szkoły i poznawania oferty uczniowie  uczestniczyli w warsztatach artystycznych i kulinarnych. Wspólne przygotowanie deserów i pizzy cieszyło się dużym zaangażowaniem. Wyjazd ten na pewno pomoże uczniom w wyborze dalszej drogi kształcenia.

 

Serdecznie dziękujemy dyrektorom, nauczycielom i uczniom odwiedzanych przez nas szkół za życzliwość i czas, który nam poświęcili, a władzom gminy Dzikowiec za udostępnienie szkolnego autobusu.